Home

İŞINIZE ÖZEL MISYON, GLOBAL VIZYON

KS Global Lojistik’in kuruluş öyküsü 1999 yılına kadar uzanıyor. Avusturya Viyana’da bir dış ticaret şirketi olarak kurulan KS Logistic GMBH, yıllar içinde faaliyet alanını genişleterek, Macaristan’dan Çek Cumhuriyeti’ne, Slovenya’dan Romanya’ya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladı.

Dünyada etkin bir lojistik ağına sahip olan KS Logistic GMBH’nin yolu, İtalya ve İspanya’da lojistik sektöründe uzun süre yöneticilik yapan Burak Demirkıran ile kesişti. Burak Demirkıran, sektörde edindiği tecrübeyi yenilikle harmanlayarak, 2013 yılında “KS Logistic GMBH Türkiye” şubesini kurdu ve yöneticiliğini yaptı. 2019 yılında KS GLOBAL LOJİSTİK’ten devraldığı miras ile lojistik sektörüne yeni bir soluk getirdi. KS GLOBAL LOJİSTİK, sektöre dinamizm kazandırma vizyonu ile hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Global Vizyon

KS Global Lojistik; global bir vizyon taşıyor. Alanında uzman ekibi, küresel iş ortakları, paydaşları ile büyüyor; prensipleri ve sorumluluğunun bilinci ile geleceğe yürüyor.

Dinamik ve Yenilikçi Ekip

KS Global Lojistik; uluslararası alanda edindiği tecrübeleri samimiyet, güven ve kalite ile harmanlayarak; deneyimli, dinamik ve yenilikçi bir ekip ile yolculuğuna devam ediyor.

Sektörde Öncü

KS Global Lojistik; sektörde ihtiyaç duyulan tüm yeniliklere öncülük ediyor. İş ortaklarına ve paydaşlarına katkı sunarak; güzergâh, transit süre ve yeni taşıma modelleri ile yatırımlarına yön veriyor.

Tüm Avrupa Ülkeleri

KS Global Lojistik; İspanya, Portekiz, İsviçre, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İtalya başta olmak tüm Avrupa ülkelerine kara, hava, deniz yolu, intermodal ve depolama çözümleri sunuyor.

Gelişmiş Tedarik Zinciri

KS Global Lojistik; gelişmiş tedarik zinciri optimizasyonu ile Avrupa’dan hızlı parsiyel kara yolu taşımacılığı hizmetleri sunuyor.

İlham Veren Hikayeler

KS Global Lojistik; hızlı ve kalıcı lojistik çözümler ile memnuniyet odaklı hizmet sunuyor. Dürüstlük, yenilik ve öncü rolünden taviz vermeden, prensipleri doğrultusunda ilham veren hikayelere imza atıyor.

2013

KS Türkiye kuruldu ve faaliyete geçti.

2012

KS Romanya kuruldu ve faaliyete geçti.

2011

Avusturya, Viyana’da yeni bir nakliye terminaline geçildi. Sırbistan Novi Sad’da ek bir şube açıldı.

2010

Slovenya Sırbistan / Belgrad ve özmal araçlarına sahip Slovenya Lubiyana’daki yeni şubeler açıldı.

2007-2008

Macaristan Szigetszentmiklós depolama faaliyetinin genişletilmesi.

2006

Macaristan’daki şirket Szigetszentmiklós’daki yeni bir lojistik terminale  taşındı.

2005

Çek Cumhuriyeti Prag şubesi faaliyete başladı.

2003

Avusturya Viyana/KS Logistic GmbH ofisimizde depolama ve lojistik faaliyetleri başladı.

2002

Macaristan/Uluslararası nakliye ve gümrük acentesi kuruldu.

1999

Avusturya Viyana’da bir dış ticaret şirketi olarak kuruldu.