Hakkımızda

KS Global Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş.

KS Global Lojistik, uluslararası lojistik ve taşımacılık konusunda deneyimli, dinamik çalışan potansiyeli ve yenilikçi yönetici kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı lojistik servis sağlayıcısı olma hedefine ilişkin başarılı işler ortaya koymaktadır. Sektörün getirdiği tüm yenilikleri yakalamayı ve bu yeniliklere hızlıca adapte olmayı başarabilen, çalışan ve iş ortakları sayesinde güzergâh, transit süre, yeni taşıma modelleri ile ilgili gelişmelere ortak olup, günümüz teknoloji hızı ile yatırımlarına yön vererek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

İspanya, Portekiz, İsviçre, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İtalya başta olmak tüm Avrupa ülkelerine kara, hava, denizyolu, intermodal ve depolama çözümleri ile ilgili kapsamlı ve düzenli olarak parsiyel ve komple taşıma modelleri olarak küresel iş ortakları ile birlikte hizmet sunmaktadır.

KS Global Lojistik, küresel iş birliği ve ortakları ile birlikte yaratıcı, kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinerek sektörde emin adımlarla büyüyen servis sağlayıcısı olmaya devam etmektedir. Büyüme hedeflerini devam ettirirken tüm zincir halkalarına teknolojinin getirdiği, ürünleri, yenilikleri, hızı ve servisleri lojistik servis ve çözüm süreçlerine katmayı ve harmanlamayı başarmış bir kurum haline gelmiştir.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Lojistik, gerek üretici, gerek ihracatçı, gerek ithalatçı olmak üzere, her şirketin bulunduğu pazarda rekabet edebilmesi ve fark yaratması açısından büyük özen gerektiren ve tahmin edilenden daha önemli bir unsurdur olmuştur. Ks Global, müşterilerinin lojistik süreçlerin getirdiği rekabet ortamının, doğurduğu fark yaratma olgusunun ve çabasının üstesinden gelmelerine yardımcı olarak, onları ticaret oluşumlarında, üretimlerinde ve girişimlerinde, dünya çapında global iş ortakları ve başarılı ekipleri ile destekleyen bir uluslararası nakliye ve servis sağlayıcısıyız. Müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet veren, Tedarik Zinciri Optimizasyonu gelişmiş, Avrupa’ya ve Avrupa’dan hızlı parsiyel karayolu servis sağlayabilen, Türkiye, Asya ve Avrupa’nın bir çok noktasında; depolama ve iç nakliye servisi sağlayabilen küresel bir ağa sahip bölgesel bir organizasyonuz.

Vizyon

Vizyonumuz, hızlı ve kalıcı lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, zamanla biriktirilmiş tecrübeleri bugünün teknolojisi ile harmanlayan, uzun vadeli ticari ilişkiler kurabilmeyi hedefleyen dürüstlük başta olmak üzere, sektörel sorunları tüm paydaşları ile birlikte çözüme kavuşturabilen, verdiği sözleri tutabilen ve bu sebeple tercih edilebilen lojistik servis sağlayıcılarından biri olmak.

Misyon

Uluslararası sektör tecrübemiz ve küresel iş ortaklarımız ile sürdürülebilir ve iyileştirici servis oluşturabilen, Tedarik zincirimizde müşteri tercihlerine yönelik kaliteli performans ile verimli kurumsal alt yapılar sağlayıp sektörde tercih edilirliğimizi arttırabilen, Harmanlanmış hizmetlerimiz sayesinde, maliyet odaklı çalışmalar sağlayıp, müşterilerimizin ticari çıkarlarını gözeten müşterilerimizin rekabet ortamına uyabilmelerine katkı sağlayabilen, Dürüst, yenilikçi, akılcı, teknolojiye ayak uydurmuş lojistik servis sağlayıcısı olabilmek

Hizmetlerimiz

TARİHSEL GELİŞİM

2013 KS Türkiye kuruldu ve faaliyete geçti.
2012 KS Romanya kuruldu ve faaliyete geçti.
2011 Avusturya, Viyana’da yeni bir nakliye terminaline geçildi. Sırbistan Novi Sad’da ek bir şube açıldı.
2010 Slovenya Sırbistan / Belgrad ve özmal araçlarına sahip Slovenya Lubiyana’daki yeni şubeler açıldı.
2007-2008 Macaristan Szigetszentmiklós depolama faaliyetinin genişletilmesi.
2006 Macaristan’daki şirket Szigetszentmiklós’daki yeni bir lojistik terminale  taşındı.
2005 Çek Cumhuriyeti Prag şubesi faaliyete başladı.
2003 Avusturya Viyana/KS Logistic GmbH ofisimizde depolama ve lojistik faaliyetleri başladı.
2002 Macaristan/Uluslararası nakliye ve gümrük acentesi kuruldu.
1999 Avusturya Viyana’da bir dış ticaret şirketi olarak kuruldu.

Değerlerimiz
Ekip Ruhu
Kaliteli İletişim
Sürdürülebilirlik
Güvenilirlik
Ulaşılabilirlik
Kaliteli Hizmet
Gelişim Odaklılık
Açıklık – Hesap Verilebilirlik
Çözüm Odaklılık
Sonuç Odaklılık
Sorumluluk Alma
Yenilikçi Olma
Mükemmel İş Çıkarma
Memnuniyet Sağlama
Öncülük ve Etkin Olma
Çevreye Duyarlılık
Sosyal Sorumluluk Bilinci